قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی نئون اپ و سفارش کالا از این وب سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و قوانین ذیل تلقی می گردد :

  • – ورود کاربران به وبسایت نئون اپ هنگام استفاده از اکانت شخصی، تخفیف های ویژه و همه خدمات ارائه شده توسط نئون اپ به معنای دانستن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین نئون اپ است. همچنین لازم به ذکر است که ثبت سفارش نیز در هر لحظه به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نئون اپ از سوی کاربر می باشد.
  • – کلیه اصول و شرایط نئون اپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است و در پی آن کاربران محترم نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با کاربران می باشند.
  • – نئون اپ به هیچ وجه اطلاعات شخصی کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از فن آوری های به روز ، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
  • – کاربران محترم سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت بانک ملت  3025 4925 3377 6104  به نام آقای  علیرضا محمدتبریزی  و یا از درگاه Pay.ir وارد شده و بعد از تکمیل فرآیند خرید با پشتیبانی تماس بگیرید.

در صورتیکه خریداران محترم پس از انجام عملیات پرداخت ، تا قبل از ارسال کالا منصرف گردند ، تیم نئون اپ پس از مدت دو روز کاری مبلغ واریزی را به حساب مبدا پرداخت ، برمی گرداند.
مدیریت فروشگاه نئون اپ در رد یا قبول هر سفارش اختیار کامل دارد و خریدار حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده است.

 • – ارسال کالای سفارش داده شده، با پیک موتوری صرفا جهت شهر تهران میسر می باشد.
 • – سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا باربری بسته به شرایط محموله و با انتخاب کاربران و نظر نهایی کارشناسان واحد نئون اپ، سفارشات ارسال خواهد شد..

 هزینه ارسال سفارشات کاربران در سراسر کشور از طریق باربری به عهده کاربران می باشد. 

 • – ضمانت اصالت و سلامت کالای خریداری شده تا زمان تحویل آن به کاربران به عهده نئون اپ می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا مخدوش و تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده کاربران می باشد.
 • – کلیه ی قیمت ها لحظه ای بوده و ملاک محاسبه ، قیمت محصول در زمان پرداخت وجه می باشد. فقط محصولات دارای قیمت در حال حاضر موجود می باشند
 • – تمامی شرایط و قوانین نئون اپ ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نئون اپ هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با واحد پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس و فکس:

تلفن: 88340466-88377143

آدرس: تهران_خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب روبروی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب ، برج کاوه بلوک C طبقه دوم ، واحد 076

Info@NeonApp.ir :ایمیل

0
X