حریم خصوصی

حریم خصوصی
نئون اپ با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبسایت،  اطلاعاتی را از کاربران درخواست میکند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد . بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماسهای همراه و ثابت توسط مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، نئون اپ جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش میتواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند .
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
نئون اپ ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش نموده و همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نئون اپ میتواند از اطلاعات ثبتشده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت نئون اپ،  حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوقالذکر به نئون اپ اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوقالذکر توسط کاربران باشد، با خود کاربران بوده و حق هر گونه ادعا علیه نئون اپ را از خود سلب می نمایند .
نئون اپ هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای نئون اپ وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.
تلفن تماس و فکس:
تلفن: 88343466-88372443
آدرس: تهران_خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب روبروی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب ، برج کاوه بلوک C طبقه دوم ، واحد 376
0
X